תיקון נזילות בצנרת ללא הרס

הגיע הזמן לטפל בנזילה שלכם: בעזרת הפתרונות המתקדמים והנסיון הרב שלנו, חברת "SAG טכנולוגיות מתקדמות", נתקן את הנזילה שהתגלתה אצלכם במהירות וביעילות – מבלי שנצטרך להרוס או לחפור בתשתיות הנכס שלכם.

איך אנחנו עושים זאת?

השיטה שלנו משלבת חשיבה יצירתית ונסיון של שנים בעולם האינסטלציה, יחד עם שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כמו רובוטים משוכללים ומערכות דחיפה המצוידות במצלמות שנשלטות בשלט רחוק. השילוב המנצח של שני אלו מאפשר לנו להגיע ישירות אל מקור הנזילה בצינור ולטפל בה בצורה אפקטיבית, ועם דיוק כירורגי ממש כמו של מנתח בבית החולים.

מעבר לכך שטיפול בנזילות באמצעות טכנולוגית "אל הרס" מאפשר טיפול ברמת דיוק ועמידות שאי אפשר למצוא בשיטות האינסטלציה הישנות, הוא מאפשר לכם לחסוך הרבה מאוד זמן והתעסקות מיותרת

איך כדאי לתקן נזילה בבית או בבית העסק?

אנחנו כבר הורגלנו לכך שברגע שאנו מגלים נזילה או סתימה בצנרת, הדרך להגיע אליה היא לחפור ולהרוס במטרה להגיע אל הנקודה הבעייתית. שיטות אלו אמנם נועדו לאתר ולטפל בתקלה, אבל הן גם כוללות איתן כאבי ראש: המון לכלוך ואבק במקרה הטוב ובמקרים גרועים יותר גם בלטות וקירות שנשברים וצריך לתקן, או יותר גרוע – לבנות מחדש.

תיקון נזילות בשיטת אל הרס

כאן נכנסת הטכנולוגיה החדשנית שמביאה חברת "SAG טכנולוגיות מתקדמות", המציעה מגוון פתרונות מתקדמים לתיקון כל סוג של נזילה או סתימה בצנרת שלכם ללא הרס.

טכנולוגיות לתיקון צנרות ללא הרס משנות את כל מה שלמדתם לצפות מתיקון צנרות, ומביאות את הטכנולוגיה המתקדמת של המאה ה-21 לטפל בתקלות הצנרת שלכם באפקטיביות מקסימלית. בזכותן ההתעסקויות המיותרות והמעיקות שעד עכשיו תפסנו כחלק מהתהליך נעלמות לחלוטין.

במקום להרוס את רצפות וקירות המבנה על מנת להגיע לחלק בצנרת שנפגע, אנו נעזרים בניסיון שלנו בשטח וביצירתיות, יחד עם אמצעים מתקדמים בתחום האינסטלציה, בכדי להגיע ולטפל במקור הנזילה מתוך הצנרת עצמה.

הצוות שלנו עושה שימוש במערכות רובוטיות בעלי מצלמות והתקנים מיוחדים, עליהם אנו שולטים באמצעות שלט רחוק. באמצעות הרובוטים והמצלמות לתיקון נזילות, אנו יכולים לתקן נזילות ולפתוח סתימות גם במערכות צנרת מורכבות.

טכנולוגיות תיקון צנרת אל הרס שימושית במיוחד במקרים בהם אין היכרות עם הצנרת, או במקרים בהם הקבלן לא סיפק צילום צנרת לפני הכניסה לנכס.

תיקון נזילות ללא הרס

טיפול מדויק בנזילה או בסתימה ללא הרס

אמצעים טכנולוגיים בתחום האל-הרס בסטנדרט הגבוה ביותר

הגעה מיידית
בין 2-4 שעות לכל הארץ

פתרונות ייעודיים לבתים פרטיים, דירות ובתי עסק

איתור נזילות במחירים אטרקטיביים

תיקוני רטיבות ולחות כתוצאה מנזילה בקירות וברצפות

כמה עולה תיקון נזילה או תיקון סתימה ללא הרס?

המחירון של "SAG טכנולוגיות מתקדמות" משתנה בהתאם לסוג ולמורכבות התקלה, ולטכנולוגיות אל-הרס בהן ניעזר על מנת לתקן אותה בצורה אפקטיבית.
אך לכל מקרה, אנו נדאג לספק לכם את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלכם ובמחיר המשתלם ביותר עבורכם.

"SAG טכנולוגיות מתקדמות"
הבחירה הנכונה עבור הצנרת שלכם

"SAG טכנולוגיות מתקדמות" המספקת פתרונות מתקדמים לאיתור נזילות ותיקון צנרת ללא צורך בחפירה או הריסת תשתיות המבנה, על ידי שימוש בטכנולוגיות אל-הרס מהמתקדמות בעולם.

הצוות שלנו שם לעצמו מתן שירות אמין ואיכותי לפני הכל, וידע להעניק לכם את הטיפול הממוקד הדרוש לכם: משיחת הטלפון הראשונה שלכם איתנו, ועד לסיום הטיפול בתקלה.

במסגרת שנות הפעילות של החברה טיפלנו במגוון רחב של לקוחות: חברות בנייה, תשתיות, מוסדות ציבוריים ולקוחות פרטיים.

הניסיון והמקצועיות שלנו הפכו את "SAG טכנולוגיות מתקדמות" לאחת החברות המובילות בארץ במתן שירותים בתחום האל-הרס.